داستان ما…

سامانه جامع مدیریت کسب و کار «آی‌دسک» با هدف یکپارچه سازی تمام فرایندهای کسب و کار ایجاد شده است. «آی‌دسک» یک Spin-off از شرکت دانش بنیان «داده گستر خط روشن» است که فعالیت اصلی خود را از سال ۹۲ آغاز کرده و دارای رتبه ی ۲ مجوز شورای عالی انفورماتیک است.
در سال ۹۸ ایده‌ی طراحی یک نرم افزار جامع و یکپارچه که بتواند تمامی نیازهای یک کسب و کار را برطرف کرده و دیگر مجبور نباشند به صورت جزیره‌ای برای هر نیاز خود یک نرم افزار تهیه کنند به ذهن افراد تیم رسید و همین امر سبب شد تا «آی‌دسک» راه اندازی شود و مراحل طراحی، تست و توسعه نرم افزار انجام گرفت و با استقبال خوب کسب و کارها روبه رو شد. هسته‌ی اصلی تیم را افراد جوان و باانگیزه که همگی از دانش آموختگان دانشگاه‌های تراز اول کشور هستند و با فضای کسب وکارها و نیاز شرکت‌های بومی کاملا آشنا هستند، تشکیل داده است.
تاکنون مشتریان متعددی در حوزه‌های مختلفی نظیر سلامت، انرژی، نرم افزار و کشاورزی به «آی‌دسک» اعتماد کرده‌اند و رضایت مشتریان را جلب نموده‌ایم.
هدف «آی‌دسک»تبدیل شدن به بزرگترین نرم افزار یکپارچه‌ی مدیریت کسب و کار است که تمام نیازهای یک کسب و کار را برطرف کرده و جایگزین ERP، اتوماسیون و سامانه های ارتباط با مشتریان برای شرکت‌های کوچک و متوسط شود.