بررسی اجمالی ویژگی های داشبورد آی دسک

در اولین بخش از راهنمای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین آی دسک به بررسی ویژگی های آی دسک و در نهایت به نحوه ثبت نام رایگان در آی دسک خواهیم پرداخت. بهتر است در ابتدا بیشتر با نرم افزار آی دسک (idesk) آشنا شویم.

آی دسک چیست ؟

با توجه به بزرگترشدن شرکت و سازمان‌ها و همچنین افزایش حجم پروژه‌ها و پیچیدگی مدیریت آن‌ها، بهتر است دستیاری کامل برای برنامه‌ریزی و مدیریت آسان این پروژه‌ها و وظایف در کنار شما باشد. پیشنهاد ما به شما نرم افزار کنترل پروژه آی‌ دسک است.

نرم افزار مدیریت پروژه آی‌دسک به شما کمک می‌کند تا پیچیدگی‌ها و بی‌نظمی‌ها را به حداقل رسانده و بتوانید از یک سیستم یکپارچه برای مدیریت کارهای خود استفاده کنید. از ویژگی‌های آی‌دسک می‌توان به ساده بودن رابط کاربری، سرعت و امنیت بالای آن اشاره کرد و همچنین شما می‌توانید تمام ویژگی‌های آی‌دسک را در پلتفرم‌های کامپیوتر و موبایل کاملا رسپانسیو و بدون مشکل داشته باشید.

مهم‌ترین ویژگی سیستم‌ آی‌دسک، پشتیبانی است. اگر در آی‌دسک به سوالی برخوردید، نگران نباشید پشتیبان‌های ما در اسرع وقت به صورت آنلاین یا تلفنی پاسخگوی شما بوده و شما می‌توانید در بخش پشتیبانی سایت، سوالات خود را به صورت تیکت، ثبت و اولویت‌بندی کنید.

در ادامه به بررسی ویژگی های آی دسک می پردازیم.

بررسی سطوح دسترسی کاربری

ما در نرم افزار آی‌دسک سه سطح دسترسی در پنل‌های جداگانه‌ای با نام کارشناس، مشتری و مدیر برای شما فراهم کرده‌ایم تا به صورت حرفه‌ای‌تر با مشتریان و کارمندان خود در تعامل بوده و مدیریت کسب‌وکار خود را به دست گیرید. در نظر داشته باشید که این سطح بندی باعث ایجاد دسترسی های خاص به هر پنل شده که متناسب با مشتری و کارشناس بوده و تمامی این دسترسی ها در پنل مدیر قابل دسترس هستند.

در سطح دسترسی مشتری، سامانه جامع مدیریت کسب و کار آی دسک، به عنوان یک سامانه ارتباط با مشتریان یا سیستم تیکتینگ عمل کرده و به راحتی می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید. در این بخش شما می توانید تیکت‌های دریافت شده از سمت مشتریان را به راحتی مشاهده کرده و پاسخ دهید.

در سطح دسترسی کارشناس، شما می‌توانید به عنوان یک کارشناس وظایف خود را به صورت لیست یا در تقویم فارسی مشاهده و اولویت‌بندی کنید. در پنل کارشناس، امکان مشاهده وظایف عقب‌افتاده، تعداد وظایف قابل انجام و مجموعه ساعت کارکرد در اختیارتان بوده و می‌توانید ساعت ورود و خروج خود را ثبت کرده و یا مرخصی ثبت کنید.

شما به عنوان مدیر کسب‌وکار، این دسترسی را دارید که لیست تمام قراردادها و کارهای مربوط به مشتریان، پروژه‌ها، وظایف هر شخص را در تقویم فارسی یا به صورت باکس مشاهده کرده و برای هر کارمند خود وظیفه جدیدی تعریف کنید.

بررسی ویژگی های آی دسک

در این بخش به بررسی ویژگی های آی دسک می پردازیم. آی‌دسک امکانی را فراهم‌کرده‌ است که بتوانید منابع انسانی، پروژه‌ها، امور مالی، امور مشتریان و وظایف هر فرد را به صورت اختصاصی یا گروهی و به شیوه‌ای کاربرپسند و آسان مدیریت کنید.

در بخش پروژه آی‌دسک، شما می‌توانید تعداد کل پروژه‌ها، درصد پیشرفت پروژه و گانت چارت هر پروژه را به صورت مجزا مشاهده کنید. همچنین به عنوان مدیر می توانید وظیفه هر شخص را در پروژه مشخص و برای هر پروژه مهلت پایان تعیین کنید. در ادامه بخش بررسی ماژول های آی دسک به بررسی ماژول ها به صورت مختصر می پردازیم.

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین آی دسک شبکه اجتماعی اختصاصی خود را داشته که این شبکه اجتماعی امکاناتی را به شما خواهد داد که با افراد درون سازمان یا خارج از سامان به صورت تکی یا گروهی چت آنلاین داشته باشید و یا فایلی را آپلود کنید.

همچنین تقویم فارسی آی‌دسک این امکان را به شما می‌دهد تا اعلانات و رویدادها را ثبت و مشاهده کنید. بخش گزارشات نمودارهای مختلفی از وظیفه‌ها، زمان ورود و خروج، درآمد، هزینه و مشارکت هر فرد را به صورت فارسی در بر دارد.

ثبت نام در آی دسک

صفحه ورود آی دسک

برای ثبت نام در آی‌دسک کافی است وارد سایت http://newpanel.idesk.ir/ شده و گزینه «ثبت نام» را بزنید. سپس در پنجره باز شده ، اطلاعات خود را مانند نام شرکت، ایمیل، کلمه عبور را وارد کرده و در آخر گزینه ثبت نام را بزنید. پس از ثبت نام ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام شما ارسال شده و پس از آن می توانید از قسمت ورود وارد صفحه ورود شده و نام کاربری و رمز خود را وارد کرده و پس از تایید وارد پنل خود شوید.

پس از ورود شما می توانید به صورت رایگان و با دسترسی محدود نرم افزار آی دسک را مورد بررسی قرار دهید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره