ُسامانه مدیریت منابع انسانی Hr آی دسک

در بخش قبل به بررسی بخش مدیریت فروش و مشتریان پرداختیم . در این بخش به یکی از بخش های مهم سامانه آی دسک یعنی بخش مدیریت منابع انسانی میپردازیم پس با ما همراه باشید.

بخش مدیریت منابع انسانی در سامانه آی دسک :

منابع انسانی یا همان (HR) هسته ی اصلی هر کسب و کاری به حساب می آید چرا که با مدیریت منابع انسانی، می‌توانید نیروهای خود را به صورت هدفمند و جهت دار به سمت آرمان های سازمان خود پیش برده و انگیزه ی نیروهایتان را چندین برابر کنید.

مدیریت منابع انسانی در شرکت های بزرگ به علت تعداد پرسنل بالا، کار دشوار و حساسیت آن بالا بوده و به همین دلیل است که در این شرکت ها، داشتن یک سامانه هوشمند منابع انسانی واجب و ضروریست. یکی از بخش های نرم افزار جامع کنترل پروژه آی دسک بخش مدیریت منابع انسانی است.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی آی دسک، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به بهترین نحو ممکن پرسنل خود را مدیریت و ارزیابی کنید. در ادامه با توضیح کامل بخش های مختلف منابع انسانی آی دسک با شما همراه خواهیم بود.

بخش های مختلف مدیریت منابع انسانی در آی دسک :

بخش اول مدیریت منابع انسانی آی دسک (کارشناسان) :

کارشناسان در بخش اول منابع انسانی آی دسک، لیستی با اطلاعات کامل از کارشناسان نظیر: نام کارشناس، عنوان شغلی، تعداد وظایف انجام شده، تعداد مرخصی های گرفته شده و باقی مانده، ساعت کارکرد و نوع واحد سازمانی کارشناس در دسترس شما خواهد بود. افزون بر آن شما می‌توانید در بخش کارشناسان، فعالیت های کاربر خود را مانند: پروژه ها، وظایف منتصب شده به کاربر، مرخصی ها، غیبت و مستندات مربوطه به کارمند خود را مشاهده نمایید.

بخش کارشناسان ماژول مدیریت منابع انسانی آی دسک

بخش دوم (واحد های سازمانی) :

واحد های سازمانی هر شخصی که به عنوان کارمند وارد شرکت شما می‌شود، برحسب تخصص، در واحد سازمانی مربوطه ی خود قرار می‌گیرد. شما میتوانید نقش و واحد های سازمانی جدید تعریف کرده و یا افراد را در واحد های سازمانی مربوطه قرار دهید.

بخش واحد سازمانی ماژول منابع انسانی آی دسک

بخش سوم (حضور و غیاب) :

کارمندان شما در آی دسک، امکان ثبت حضور و غیاب روزانه ی خود را دارند و شما می‌توانید لیست حضور و غیاب تمام کارمندان خود را در این بخش مشاهده کرده و یا خودتان حضور و یا غیاب هر کارمند را جداگانه و یا به صورت گروهی اعلام کنید. علاوه بر آن ممکن است تعدادی از کارمندان شما ساعت کاری متفاوتی نسبت به بقیه کارمندان داشته و شما بخواهید تایم کاری اختصاصی برای آنها تعریف کنید.

ما در آی دسک این امکان را برای شما فراهم کردیم تا بتوانید برای نیرو های خود ساعت کاری اختصاصی نیز تعریف کنید. همچنین میتوانید حضور و غیاب افراد را بر حسب تاریخ و یا اسم هر فرد جستجو کنید و با انتخاب اسم کارشناس و یا تاریخ دلخواه، لیست حضور غیاب جستجو شده را مشاهده کنید.

حضور و غیاب در بخش منابع انسانی ای دسک

بخش چهارم (تعطیلات) :

شما می‌توانید به راحتی در بخش مدیریت منابع انسانی وارد بخش تعطیلات شده و تعطیلات رسمی کشور را در تقویم فارسی وارد کرده و یا تعطیلات جدید مد نظر خود را اضافه کنید.

بخش پنجم (مرخصی و غیبت) :

در این بخش درخواست های مرخصی کارشناسان، به صورت باکس در تقویم فارسی برای شما در دسترس بوده و شما می‌توانید درخواست ها را رد و یا قبول کنید. افزون بر آن، در آی دسک، امکان اختصاص مرخصی برای هر نیرو نیز وجود دارد.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره