تابلوی اعلانات هوشمند سامانه آی دسک

ماژول اطلاع رسانی یا تابلوی اعلانات هوشمند آی دسک:

اطلاع رسانی در شرکت‌های بزرگ با تعداد پرسنل بالای ده نفر قطعا کار دشواری بوده که نیاز ما را به یک تابلوی اعلانات هوشمند و دیجیتال افزایش می‌دهد. همانطور که در بخش‌های قبل به آن اشاره کردیم، نرم افزار مدیریت پروژه با تقویم فارسی آی دسک سبب شده تا علاوه بر تسک ها و پروژه ها، می‌توان رویدادها، تابلوی اعلانات و پیام‌های جدید را با زبان فارسی و در تقویم فارسی استفاده کنید.

تابلوی اعلانات هوشمند آی دسک دارای سه بخش رویدادها، تابلوی اعلانات و تعطیلات بوده که در ادامه به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.

بخش رویدادها :

در بخش رویدادهای آی دسک می‌توانید رویدادها و جلسات مهم را در تقویم فارسی مشخص نموده و زمان و افراد شرکت کننده را انتخاب نمایید. همچنین رویدادها، به صورت روزانه، ماهانه و یا سالانه برایتان قابل مشاهده است.

رویدادها در بخش تابلوی اعلانات هوشمند آی دسک

تابلوی اعلانات هوشمند آی دسک به شما، جلسات و اعلانیه های مهم را یادآوری کرده و همیشه تاریخ جلسات و رویدادهای مهم برایتان در دسترس خواهد بود.
اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که آی دسک چگونه رویدادهای مهم را به ما خاطر نشان می‌کند؟ در جواب این سوال باید گفت که آی دسک در تاریخ و زمانی که رویداد مورد نظر را تعریف می‌کند، علاوه بر نمایش در بخش رویدادها، پیامکی جهت یادآوری آن رویداد برای شما ارسال خواهد کرد تا نگران از یاد بردن جلسات مهم کاری خود نباشید.

بخش تابلوی اعلانات:

بخش بعدی آی دسک، بخش تابلوی اعلانات بوده که می‌توانید رخدادهای مهم را در تقویم فارسی ثبت نموده و بعد از انتخاب واحد سازمانی مربوطه آن را برای کارشناسان و یا مشتریان ارسال نمایید و در آخر پیامکی جهت آگاهی کارشناسان و مشتریان ارسال می‌شود.

تابلوی اعلانات هوشمند در سامانه آی دسک

بخش تعطیلات :

در این بخش می‌توانید تعطیلات رسمی کشور را به صورت ماهانه، روزانه و یا سالانه مشاهده کرده و برای آن برنامه ریزی کنید.

در انتها لازم به ذکر است که تمامی امکانات یاد شده در بخش تابلوی اعلانات هوشمند سامانه آی دسک هم در سطح دسترسی کاربر و هم مدیر قابل دسترس هستند، به جز بخش تعطیلات که فقط در سطح دسترسی کاربر قابل مشاهده است.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره