مدیریت گزارشات در سامانه آی دسک

پیش از بررسی بخش مدیریت گزارشات جهت یادآوری در بخش قبل به بررسی تابلوی اعلانات هوشمند در سامانه آی دسک پرداختیم و دیدیم که علاوه بر تسک ها و پروژه ها، می‌توان رویدادها، تابلوی اعلانات و پیام‌های جدید را با زبان فارسی و در تقویم فارسی استفاده کنید.

مدیریت گزارشات در آی دسک :

یکی از بخش های مهم و کاربردی آی دسک برای مدیران کسب و کار، بخش مدیریت گزارشات آی دسک است. چرا که در این بخش، تمام گزارشات روزانه مورد نیازتان مانند: گزارش وظایف، گزارش زمان ورود و خروج، گزارشات مالی، گزارشات درآمد و هزینه، گزارش میزان مشارکت‌تان و.. به همراه نمودار قابل رویت است.

بخش های مختلف پنل مدیریت گزارشات آی دسک :

بخش اول: گزارش وظایف

شما در این بخش، درصد کارهای انجام شده، درصد کارهای انجام نشده و درصد کارهای در حال انجام را می‌توانید مشاهده نموده و نموداری از تعداد کارها و وضعیت آنها داشته باشید.

همچنین وظایف کارمندانتان به صورت فهرست به همراه اسم کارمند و وضعیت کار مربوطه ی آنها برایتان قابل بررسی بوده و می‌توانید نگاه اجمالی به تسک های هر کاربر را داشته باشید.

بخش دوم: مدیریت گزارشات در زمان ورود و خروج

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم، در آی دسک امکان ثبت زمان ورود و خروج هر یک از کارشناسان وجود دارد. یعنی کارشناس شما می‌تواند زمان ورود یا خروج خود را  به صورت روزانه ثبت کرده و شما گزارشی کامل از ورود یا خروج کارشناس خود به صورت روزانه، هفتگی و سالانه داشته باشید.

همچنین نمودار میله ای زمان ورود-خروج و ساعت کارکرد هر کارشناس قابل رویت بوده و زمان صرف شده برای هر پروژه و تسک نیز در دسترس مدیر قرار خواهد گرفت. مدیر می تواند خروجی این اطلاعات را به صورت فایل اکسل دریافت کند.

گزارش مالی در بخش گزارشات آی دسک

بخش سوم: مدیریت گزارشات مالی

در بخش گزارشات مالی، نمودار میله ای درصد سود و یا درصد ضرر برایتان قابل نمایش است.شما می توانید در سامانه کنترل پروژه آی دسک تمام فاکتورها با اطلاعات کامل به همراه وضعیت پرداخت آنها در فهرست هایی مجزا کاملا آسان مورد بررسی قرار دهید.

بخش چهارم:گزارشات درآمد و هزینه

دراین بخش، هزینه و درآمد های کسب و کار شما به صورت گزارش روزانه، ماهانه و سالانه قابل رویت است. همانند بخش های قبل، نمودار میله ای هزینه و درآمد هم برای نظارت دقیق تر در دسترس شما خواهد بود.

بخش پنجم: گزارش خروج

اگر می‌خواهید گزارش کامل از زمان خروج افراد، تعداد مرخصی های پذیرفته شده، تعداد مرخصی های در حال انتظار و تعداد مرخصی های رد شده افراد را در کنار هم داشته باشید، بخش گزارش خروج آی دسک این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در انتها نمودار میله ای و خروجی اکسل برای هر بخش یاد شده نیز قابل دسترس خواهد بود.

گزارش خروج و مرخصی در آی دسک

بخش ششم:گزارش مشارکت

در این بخش، گزارش مشارکت هر کارمند در پروژه ها و اقدامات شرکت، تعداد روزهای تاخیر در حضور، تعداد روزهای مرخصی و تعداد روزهای حضور و غیاب به صورت گزارش اختصاصی برای شما قابل نمایش بوده و مانند بقیه گزارشات امکان تهیه اکسل از هرکدام وجود دارد.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره